Стелките от гел Footgel WALKING W са подходящи за омекотяване и предотвратяване на болки в ставите и краката по време на спорт.Патентования дизайн на стелката абсорбира ударите от скоковете и намалява напрежението в ставите. Благодарение на него и ходенето с тях е много удобно.Горният слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Долният слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи.
Стелките от гел Footgel PADEL са подходящи за омекотяване и предотвратяване на болки в ставите и краката по време на спорт.Стелките са изработени от директно от играчи на тенис по двойки, като правят играта им по-продължителна, благодарение на това че, намаляват болката и умората на краката.Патентования дизайн на стелката абсорбира ударите от скоковете и намалява напрежението в ставите. Благодарение на това спортуването с тях е още по-приятно.Първият слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Вторият слой е от дишаща техническа пяна с активен въглен и служи за отстраняване на влагата и неприятните миризми.Третият слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи.
Стелките с гел Footgel COLDOOR EXTREME COLD са изработени с голямо абсорбиране на ударите и защита, препоръчвана особено с твърди обувки.Първият слой е заменен с естествена мериносова вълна в сравнение със стандартните Footgel стелки и по този начин осигурява много по-висок температурен комфорт и по-добра терморегулация.Те са идеални . за дълги зимни преходи по неравен терен с тежки обувки.Стелките спомагат за облекчаване и предотвратяване на болки, свързани с предаване на удари в ставите.Трислойни гел стелки . подобряване на ефективното омекотяване и енергичността Предлагат по-добра защита при нараняване. Първият им слой е удобен , защото е от естествена мерино вълна, която поддържа топлината на ходилото.
Стелките от гел Footgel WORKS WINTER са подходящи за омекотяване и предотвратяване на болки в ставите и краката по време на спорт. Стелките са дизайнерски, подходящи са за зимни натоварвания, когато те помагат да предпазят особено коленете и долната част на гърба, като същевременно поддържат краката топли. Патентован дизайн на стелките абсорбира ударите при ходене и намалява напрежението в ставите. Благодарение на това ходенето с тях е много по-удобно.Първият слой е изработен от топла мериносова вълна, която има страхотни термични свойства.Вторият слой е изработен от техническа PU пяна с антибактериални свойства, която абсорбира миризмите. долният слой е от гел, които абсорбира ударите При падане се дава защита на свода, петата, коляното и таза. Перфорацията улеснява въздушния поток, с което се поддържат краката сухи. Предлагат добра изолация за зимния период. Стелките елиминират запарването и самите имат портокалов аромат. Лесното е и оформянето на стелките FOOTGEL до желания размер е с ножица, благодарение на маркираните линии за размери. Стелките от гел FOOTGEL са били оценени като екологични и маркирани с Vegan produkt.
Стелките с гел Footgel BASKETBALL предлагат голямо абсорбиране на ударите и защитават . Този вид стелки са специално препоръчвани от спортуващите баскетбол. Трите слоя подобрява спортните постижения и повишава защитата от наранявания. Първият слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Вторият слой е от дишаща техническа пяна с активен въглен и служи за отстраняване на влагата и неприятните миризми.Третият слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи. | Плава
Стелките с гел Footgel OUTDOOR предлагат голямо абсорбиране на ударите, защита и се препоръчват за носене в твърди обувки.Идеални са за дълги пътувания на неравномерни терени в тежки обувки.Стелките помагат с намаляване и предотвратяване на болката идваща от ударите по ставите.Трите слоя подобрява спортните постижения и повишава защитата от наранявания.Първият слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Вторият слой е от дишаща техническа пяна с активен въглен и служи за отстраняване на влагата и неприятните миризми.Третият слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи.
Стелките от гел Footgel WALKING PLUS са подходящи за омекотяване и предотвратяване на болки в ставите и краката по време на спорт.Стелките са дизайнерски разработени и това помага да бъдат защитени колената и долната част на гърба.Патентования дизайн на стелката абсорбира ударите от скоковете и намалява напрежението в ставите. Благодарение на него и ходенето с тях е много удобно.Трите слоя подобрява спортните постижения и повишава защитата от наранявания.Първият слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Вторият слой е от дишаща техническа пяна с активен въглен и служи за отстраняване на влагата и неприятните миризми.Третият слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи.
Спортните стелки от гел FOOTGEL GOLF са създадени за любителите на голфа, които държат на стабилност, комфорт и защита при дълго ходене на игрището. Трислойната им технология е с технически текстил, пяна и гел, който ефективно абсорбира ударите, намалява умората и подпомага правилната стойка при всеки замах. Проветривият дизайн намалява влагата и елиминира миризмите, а ергономичната форма прилепва идеално в голф обувките без да ограничава контакта със земята. Стелките могат да се пригодят индивидуално според размера на обувката. Евкалиптовият аромат осигурява свежест през целия ден. Продуктът е екологичен и подходящ за вегани. | Бяла
Стелките с гел Footgel URBANWINTER помагат за ограничаване на болките URBANWINTER ставите и краката. Патентования дизайн на стелките абсорбира ударите при ходене и намалява напрежението в ставите. Благодарение на това ходенето с с тях е с по-добра защита при нараняване. Първият им слой е удобен , защото е от естествена мерино вълна, която осигурява достатъчна изолация, терморегулация и висок температурен комфорт.Долният слой е от гел, които абсорбира ударите При падане се дава защита на свода, петата и коляното и таза. Перфорацията улеснява въздушния поток, за да поддържа краката сухи.Гелът също така действа като изолация при носене при студено време.Стелките не само елиминират миризмата, но и самите те имат евкалиптов аромат Стелките FOOTGEL могат лесно да се коригират до необходимия размер с ножица благодарение на маркираните линии за размери.Стелките FOOTGEL gel са оценени като екологични и маркирани Vegan продукт.
Стелките от гел Footgel TENNIS са подходящи за омекотяване и предотвратяване на болки в ставите и краката по време на спорт.Стелките са изработени от играчи на тенис, които правят играта им по-продължителна, благодарение на това че намаляват болката и умората на краката.Патентования дизайн на стелката абсорбира ударите от скоковете и намалява напрежението в ставите. Благодарение на това спортуването с тях е още по-приятно.Първият слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Вторият слой е от дишаща техническа пяна с активен въглен и служи за отстраняване на влагата и неприятните миризми.Третият слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи.
Стелките от гел Footgel MULTISPORT са подходящи за омекотяване и предотвратяване на болки в ставите и краката по време на спорт.Стелките са универсални и са подходящи за всички атлети и спортисти, като помагат предимно за защитата на ставите и долните части на гърба. Патентования дизайн на стелките абсорбира ударите при ходене и намалява напрежението в ставите. Благодарение на това бягането и ходенето са много по удобни.Горният слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Долният слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи. | Оранжева
Стелките от гел Footgel WORKS са подходящи за омекотяване и предотвратяване на болки в ставите и краката по време на спорт.Стелките са дизайнерски разработени и това помага да бъдат защитени колената и долната част на гърба.Патентования дизайн на стелката абсорбира ударите от скоковете и намалява напрежението в ставите. Благодарение на него и ходенето с тях е много удобно.Горният слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Долният слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи. | черна
Стелките с гел Footgel RUNNING предлагат голямо абсорбиране на ударите и защитават . Този вид стелки са специално препоръчвани от спортуващите баскетбол. Трите слоя подобрява спортните постижения и повишава защитата от наранявания.Първият слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Вторият слой е от дишаща техническа пяна с активен въглен и служи за отстраняване на влагата и неприятните миризми. Третият слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи. | Червена
Стелките от гел Footgel PROFESIONAL са подходящи за омекотяване и предотвратяване на болки в ставите и краката по време на спорт.Стелките предлагат облекчение за умора и болки в ходилата при работа, когато е необходимо дълго да се стои на крак.Идеални са например за работници в гастрономията, полицията или медицински работници.Патентования дизайн на стелката абсорбира ударите от скоковете и намалява напрежението в ставите. Благодарение на него и ходенето с тях е много удобно.Горният слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Долният слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи. | Смедя
Стелките с гел Footgel SKI предлагат голямо абсорбиране на ударите и защитават . Този вид стелки са специално препоръчвани от спортуващите баскетбол. Четирислойните стелки от гел имат по-голяма ефективност и енергичност. Повишават защитата от наранявания. Първият им слой е удобен , защото е от естествена мериносова вълна, която има отлични топлоизолационни свойства.Вторият слой е от сертифицирана OUTLAST® материя с отлични терморегулиращи свойства. Третият слой е от 100% дишаща техническа пяна с активен въглен и служи за елиминиране на влагата и миризмата.Четвъртият слой е от гел, който абсорбира ударите При падане се дава защита на свода, петата, коляното и таза. Перфорацията улеснява въздушния поток, с което се поддържат краката сухи. Стелките не само че ограничават миризмата , но също така са допълнени и с евкалиптов аромат. Лесното е и оформянето на стелките FOOTGEL до желания размер е с ножица, благодарение на маркираните линии за размери. Стелките от гел FOOTGEL са били оценени като екологични и маркирани с Vegan продукт. | черна
Стелките с гел Footgel MILITARY предлагат голямо абсорбиране на ударите и защитават . Този вид стелки са специално препоръчвани от спортуващите баскетбол. Подходящи са за военни ботуши, полицаи, ловци и за ходене на дълги разстояния с тежки ботушиСтелките помагат с намаляване и предотвратяване на болката идваща от ударите по ставите.Трите слоя подобрява спортните постижения и повишава защитата от наранявания.Първият слой осигурява комфорт, тъй като е изработен от бързосъхнеща техническа материя с антибактериални, антиалергични и терморегулиращи свойства.Вторият слой е от дишаща техническа пяна с активен въглен и служи за отстраняване на влагата и неприятните миризми.Третият слой е направен от гел, който абсорбира удара и отскока, предпазвайки стъпалото, петата, коляното и бедрената кост. Перфорацията улеснява въздушния поток, което поддържа краката сухи. | Смедя
Стелките от гел FOOTGEL HUNTER са за хора, които имат нужда от надеждна защита при ходене в здрава обувка, например при туризъм или работа в тежък терен. Трислойната конструкция комбинира технически текстил, пяна и гел, което осигурява ефективно омекотяване на ударите и помага за предотвратяване на болки в ставите. Перфорацията в долната част подпомага вентилацията и задържа краката сухи дори при продължително носене. Евкалиптовият аромат допринася за усещане за свежест. Стелките лесно се напасват към размера на обувката благодарение на отбелязаните линии. Продуктът е щадящ към околната среда и подходящ за вегани. FOOTGEL HUNTER е надежден избор за ежедневно и аутдор ползване. | Червена
Стелките от гел FOOTGEL CAMINO са идеалното решение за всички, които търсят максимална защита и комфорт при продължително ходене в здрава обувка. Благодарение на трислойната конструкция с технически текстил, пяна и гел, те ефективно омекотяват ударите и помагат за предотвратяване на болките в ставите и намаляват риска от претоварване. Специалната перфорация подпомага въздушния поток и държи краката сухи дори при интензивни дейности. Евкалиптовият аромат осигурява свежест през целия ден. Стелките лесно се напасват към размера на обувката благодарение на отбелязаните линии. Продуктът е екологичен и подходящ за вегани. FOOTGEL CAMINO се препоръчва за туризъм, работа и ежедневно носене в здрава обувка. | черна
Стелките от гел за пета FOOTGEL HEELPAD са създадени за целенасочено облекчение при болки в петата, плантарен фасциит или шипове. Двуслойната им конструкция комбинира технически текстил с гел, който ефективно омекотява ударите и намалява натоварването на петата още от първото обуване. Анатомичната форма и противоплъзгащата основа осигуряват стабилност във всякаква обувка, а универсалният размер позволява лесна употреба. Мини стелките се поставят под оригиналната стелка на обувката, за да се постигне максимален ефект и да се подпомогне възстановяването. Портокаловият аромат допринася за дълготрайна свежест. Продуктът е подходящ за ежедневно носене и спортни дейности, веган и щадящ околната среда. | Оранжева
Обеците Boto Leaf са изработени от неръждаема стомана и са украсени с блестящи циркони. Тези нежни и елегантни обеци ще подчертаят красиво женствения стил и ще добавят фин блясък към всяко облекло. Те са идеални както за ежедневно носене, така и за елегантни поводи.
Този шал с наситен зебров мотив е изработен от 75% полиестер, 22% акрил и 3% еластан. Той е идеален за по-студените дни благодарение на топлия си материал и стилния дизайн, който ще придаде на облеклото ви уникален вид.
Calvin Klein Coated Key Chain Dangle Black Universal можете да намерите във Footshop само за 30 BGN. Марка: Calvin Klein, Цвят: Black, Достъпни размери: Universal 50
beBIO In My Era Natural Lightweight Volumizing, 100 мл., Балсами без отмиване за жени, Грижата без изплакване beBIO In My Era Natural Lightweight Volumizing се грижи за незабавна доза интензивна хидратация и подхранване. След измиване дава на косата ви всичко, от което се нуждае в момента, без да се налага да прекарвате в банята повече време, отколкото е необходимо. Помага за изглаждане на косата и възстановяване на естествения блясък и целостта на структурата ѝ. Подпомага регенерацията и допринася за по-лесното сресване. И всичко това лесно, бързо и без необходимост от изплакване. Просто нанесете, втрийте или срешете и красотата и здравият вид на косата ви са гарантирани. Пробвайте тази грижа без изплакване и открийте лесен и бърз начин за регенерация на косата в комбинация с много други предимства. Характеристики: хидратира и подхранва косата регенерира косата подсилва косъма придава блясък на косата улеснява разресването и следващото оформяне предпазва косата от увреждане Състав: растителни протеини съдържа 94% съставки от натурален произход вегански продукт Начин на употреба: Напръскайте в мокра или суха коса и не изплаквайте. Оформете косата по желания от вас начин.
Тази жълта чанта Desigual е изработена от 100% полиестер и е идеална за пролетта и лятото. Тя има автоматично закопчаване и декоративна панделка, която придава на чантата уникален вид. Практичният размер и стилният дизайн я правят чудесен избор за ежедневно носене.
Очарователна дамска шапка, идеална за зимните дни. Има класическа плетка с помпон отгоре и дълги страни, завършени с помпони. Изработена от висококачествена прежда с примес на вълна, тя е топла, мека и приятна на допир. Еластичната плетка се адаптира добре към формата на главата, осигурявайки комфорт дори при продължително носене. Чудесен избор за жени, които ценят функционалността и модерната визия.
Joma Iceberg III Football – quality for every surfaceThe Joma Iceberg III is a great choice for players looking for a performance ball suitable for both artificial turf and natural grass play. Thanks to FIFA QUALITY certification, it meets the highest standards for accuracy, durability and playing properties.Key features:Size 5 – Official size for competitive and training play.Universal use – Ideal for different types of surfaces: cinder, artificial and natural grass.Durable construction – A blend of viscose, polyurethane, latex and nylon ensures great flexibility and longevity.Excellent ball control - Quality materials provide precise ball control and optimal bounce.FIFA QUALITY certification – A guarantee of top quality for demanding players.Combining durability, great handling and certified quality, the Joma Iceberg III is the ideal ball for recreational and competitive football.Joma quality – precision and performance in every pass!
Тази дамска чанта Valentino е изработена от висококачествена кожа, което гарантира дълъг живот и елегантен външен вид. Снабдена е с практична презрамка, която позволява удобно носене. Идеална за ежедневна употреба, тя осигурява достатъчно място за всички ваши най-необходими вещи.
The white flat laces from "TubeLaces" are available in trendy colors. Particularly neat are the reusable tubes in which they are packaged. You will have the apartments delivered in a pack of 5 pairs. The laces are 9 mm wide.
Раницата Under Armour UA Contain Duo MD BP Duffle Bag е унисекс комбинация от раница и сак. Благодарение на водоустойчивата технология UA Storm, тя ще запази вещите ви сухи. Разполага с голямо основно отделение с вътрешна организация, включително отделение за лаптоп до 15". Включва също джоб за бутилка и два външни джоба за ценности. Системата LEVELED осигурява равномерно разпределение на теглото. Обемът е 50 литра.
Тази малка дамска чанта, изработена от естествен велур, е елегантен аксесоар, който ще допълни перфектно както ежедневните, така и вечерните тоалети. Моделът с магнитна щипка е лесен за употреба, а подвижната верижка позволява носенето ѝ на рамо или като чанта през рамо. Благодарение на компактните си размери, чантата изглежда стилна и непреходна, идеална за срещи, градски пътувания или официални поводи.
Exceptional footwear requires proper use and care. From now on, no more folded heels and back pain! Take advantage of the unique offer of a shoehorn! Don't risk damaging your shoes and check our range for shoe accessories.
Това са дамски голф обувки, проектирани за максимална производителност. Водоустойчива текстилна горна част с велурени детайли осигурява комфорт и гъвкавост. Технологията UA HOVR™ осигурява омекотяване и възвръщаемост на енергията. Ротационно съпротивлението на подметката осигурява отлично сцепление на игрището.
Waxed laces available in different lengths and colours. Polish production, Corbby company, made of 100% cotton. They do not resolve and will not break, they are resistant to abrasion. Designed especially for formal, elegant and evening shoes.The most important features:
- Not resolved,
- Abrasion resistance,
- Shatter resistant,
- waxed,
- Diameter from 3 mm,
- Large selection of lengths and colors
Маратонките Geox Lightyloo са пълни с цвят и светлини, създадени в сътрудничество с Warner Bros. Те се отличават с дишаща подметка Respira™, светещи елементи и лесно закопчаване с велкро. Идеални за ежедневните приключения на малките момиченца.
Дамската гривна от неръждаема стомана е елегантен аксесоар за ежедневни и стилни тоалети. Удобна е за носене, лесна за поставяне и приляга добре на китката. Благодарение на минималистичния си дизайн, тя е многофункционална и универсална, подходяща за много стилове като бижу, което ще допълни всяка визия.
Waxed laces available in different lengths and colours. Polish production, Corbby company, made of 100% cotton. They do not resolve and will not break, they are resistant to abrasion. Designed especially for formal, elegant and evening shoes.The most important features:
- Not resolved,
- Abrasion resistance,
- Shatter resistant,
- waxed,
- Diameter from 5 to 8 mm,
- Large selection of lengths and colors
Waxed laces available in different lengths and colours. Polish production, Corbby company, made of 100% cotton. They do not resolve and will not break, they are resistant to abrasion. Designed especially for formal, elegant and evening shoes.The most important features:
- Not resolved,
- Abrasion resistance,
- Shatter resistant,
- waxed,
- Diameter from 3 mm,
- Large selection of lengths and colors
Боксовите обувки Tapout са изработени от висококачествен, лек и дишащ материал, който осигурява удобно носене и добра опора за краката ви на ринга. Неплъзгащата се подметка позволява бързо и безопасно движение по време на тренировка и състезание. Спортният дизайн със стилни лога придава на обувките модерен вид. Външният материал е 55% полиуретан и 45% полиестер, хастарът е 100% полиестер, а подметката е гумена.
Представяме ви топла зимна шапка с поларена подплата. Шапката се характеризира с атрактивен дизайн и висококачествена изработка. Класическият и много модерен модел прави шапката стилен аксесоар за много сезони. Изработена от 70% акрил и 30% вълна, универсален размер.
Това елегантно колие с кръст е изработено от златист метал и украсено с блестящи кристали. Перфектният аксесоар за всеки повод, той ще добави нотка лукс и елегантност към вашето облекло.
So Eco Contour & Highlight, Четка за лице за жени, Четката So Eco Contour & Highlight гарантира перфектно гримиране на вашето лице. Характеристики: за кремообразни продукти за продукти от пудра прецизно и лесно приложение Състав: вегански продукт
The perfect set of accessories to create a harmonious urban style all around: includes one glittering link chain, which is complemented by a matching bracelet. Both pieces of jewellery consist of an alloy of zinc and glass and form a beautiful set. By the way, every second link of the flat curb chains is fitted with glittering rhinestones that offer maximum fashion impact. Just a must-have every season!
Waxed laces available in different lengths and colours. Polish production, Corbby company, made of 100% cotton. They do not resolve and will not break, they are resistant to abrasion. Designed especially for formal, elegant and evening shoes.The most important features:
- Not resolved,
- Abrasion resistance,
- Shatter resistant,
- waxed,
- Diameter from 3 mm,
- Large selection of lengths and colors
Bufalo Agua Stop is a product for complete impregnation, providing effective protection against moisture and suitable for all types of leather, textiles and fabrics. The skin remains elastic and allows air to pass through. Of course, impregnation is also suitable for leather clothing. Remove dust and dirt before use. Spray the mass evenly from a distance of about 30 cm. Be careful not to get the material wet. Do not polish or brush wet skin!Capacity: 400ml
Тази чанта Desigual е изработена от 100% полиестер и е идеална за пролетта и лятото. Тя има практично закопчаване с цип и елегантен флорален мотив, който добавя стил към всяко облекло. Перфектна за ежедневно носене.
Leather head protection
- Model description: the outer material of the TYSON headguard is made of leather. The suede inner lining absorbs sweat and prevents the headguard from slipping. The padding of the cheekbone gives a secure and comfortable feeling. Optimal, variable adjustment through Velcro on the chin and back. There is a BENLEE logo on the forehead area.
- Sizes: S/M for head circumference approx. 55-65cm and L/XL for head circumference approx. 60-70cm.
- Quality: 100% leatherE tested according to DIN EN 13277 .
Sport is health! But what about your feet? During physical exertion such as running, their load can be increased by up to tenfold. Destroyed shoe lining leads to foot pain, and strong sweat and swelling release promotes chafing. To ensure the comfort of feet in such extreme conditions, you need record-breaking solutions, or Cocciné - an expert on difficult topics.Insole with a long-lasting aroma of fresh mint. It consists of three layers: top cotton fabric, latex foam with antibacterial agent and anti-slip foam with rhombic texture. Perforation provides air circulation, which gives a sense of comfort. Especially recommended for sports and hiking shoes. Can be washed in lukewarm water.
Златната гривна Resti Dolce Vita е елегантно бижу с декоративни висулки. Тя е идеална за допълване на облеклото ви и придаване на стилен вид. Това универсално бижу е подходящо за всеки повод.
Тези голф обувки предлагат здравина и гъвкавост за по-добро представяне при всеки замах. Горната част от микрофибър осигурява комфорт и водоустойчива защита. Технологията UA HOVR™ абсорбира ударите и връща енергията, а външната подметка осигурява насочено сцепление. Идеални както за професионални, така и за любители голфъри.
Тази стилна дамска шапка е изработена от висококачествен трикотаж със смес от мохер и вълна. Златистият ботанически модел добавя елегантност, което прави шапката подходяща за ежедневно носене или като модерен аксесоар към зимни тоалети. Тя е мека, гъвкава и топла, идеална за студените дни, когато искате да съчетаете комфорт с изключителен стил. Произведено в Полша.
Мъжките голф шорти са изработени от еластичен материал, който не ограничава движението по време на замах. Технологията UA Storm отблъсква водата и осигурява дишане. Те имат еластичен колан и дизайн с четири джоба.
Спортната чанта Under Armour Undeniable 5.0 с водоотблъскваща обработка UA Storm. Тя има здраво дъно, странични панели за дълга издръжливост и много джобове за организация. Подходяща за пътуване и фитнес зала с капацитет 58 литра.
Тези детски сандали от Fila са идеални за спорт или свободно време. В бял цвят и изработени от висококачествени материали, те гарантират комфорт и гъвкавост. Подходящи за деца от различни възрасти и с различни размери от 28 до 35. Матовите покрития и здравото закопчаване осигуряват идеална стабилност по време на движение.
Тъмносини сандали Geox за момичета за активни летни дни. Те се отличават със затворен връх за защита на пръстите, лека и гъвкава конструкция и дишаща подметка с технология Respira™. Бързосъхнещите материали са устойчиви на мокри условия, а закопчаването с велкро позволява лесно обуване и събуване. Идеални за дейности на открито и ежедневно носене.
Този елегантен черен портфейл от Twinset е изработен от висококачествен материал и се закопчава с цип. Той е идеален за ежедневна употреба и ще добави стилен вид към вашето облекло.