<p data-placeholder="Translation" dir="ltr">Дамски суитшърт SAM73 Florence<br />- Перфектен за ежедневно носене<br />- Предлага се в различни размери</p><p data-placeholder="Translation" dir="ltr">Материал: 50% памук, 50% полиестер</p>
Nike Nrg SoloSwoosh Hoodie Fleece Dk Grey Heather/ White можете да намерите във Footshop само за 158 BGN. Марка: Nike, Цвят: Dk Grey Heather/ White, Достъпни размери: S 10
Момичешкият суитшърт GAP FRENCH TERRY е с цип по цялата му дължина и качулка. Материята му е френско фроте и е приятен при допир, което предлага удобство по време на носене. Допълнен е с преден среден джоб и е украсен с изразителното лого на марката.
Суитшърт adidas Essentials French Terry Half Zip Sweatshirt Black S можете да намерите във Footshop само за 99 BGN. Марка: adidas Originals, Цвят: Black, Достъпни размери: S
Дамски суитшърт Nike NSW PHNX FLC FZ HOODIE DNC в удобна, свободна кройка, който ще ти предостави максимална свобода на движението. Разполага с цип по цялата дължина на предницата, с регулируема качулка и с два странични джоба. Флийс материята е гладка отвън и леко мъхеста отвътре. Моделът е декориран с детайли на тази спортна марка.
Дамският суитшърт 4F WOMEN'S SWEATSHIRT се закопчава с цип и е изработен от удобен материал. Той е с комфортна кройка. Той е идеален за излети сред природата и за свободното време. Разполага с практична качулка с връзки за регулиране.
Дамският суитшърт Hannah SIBELE е в свободна кройка и е идеално допълнение към облеклото с неговият красив дизайн. Изработено е от материал- 60 % памук, 40 % полиестер. Кройката fit стои отлично на тялото. Суитшърта има изправена яка с пристягане. В двата основни джоба на предната му страна могат да се поставят предмети от първа необходимост. Декоративният печат на гърдите дава женственост на продукта.
Суитшърта за момичета Loap DILITA е със закопчаване с цип и в удобна класическа кройка. Допълнен е с качулка с пристягащо шнурче и два предни джоба. На ръкавите и долният кант е допълнен с еластична тъкан. Ципа е по цялата му дължина , а в горният му край e завършен със защита за кожата. На ръкавите и в долният край е украсен с печат, който е приятен при допир. Момиченцата могат да го носят по време на училище , в къщи и при свободни игри с приятели. Може да бъде съчетаван с дънки , панталони и анцузи.
Висококачествено трико Felpa, изработено от 100% органичен памук с четка отвътре. Кръгло, оребрено деколте. Оребрени маншети и подгъв. Отпечатък с лого на Fjällräven върху гърдите. ОПИСАНИЕ НА ПРОДУКТА Класически суичър с дълги ръкави във фантастично, здраво трико от Felpa от органичен памук с мека четка отвътре. Кръгла, оребрена шия и оребрени маншети и подгъв. Лого на Fjällräven, отпечатано отпред. Безкрайна основна дреха за ежедневието-работа, училище и леки дейности на открито. Артикулен номер: F84143 Дейност: Всеки ден на открито Семейство: Vardag Пол: Дамски Информация за околната среда: Органичен памук Характеристики: Опаковане МАТЕРИАЛНИ СПЕЦИФИКАЦИИ Материал: 100% памук ТЕХНИЧЕСКИ ПОДРОБНОСТИ Дължина на гърба: 59 см Тегло: 395 g Референтно тегло: в размер S Височина на модела: 178 см Моделът носи размер: S Fit: Comfort Fit Тип ръкав: Дълъг ръкав Яка: кръгло деколте Облеклен слой: Среден слой ИНСТРУКЦИИ ЗА ГРИЖИ Измиване: 40 ° C нормален процес Химическо чистене: не химическо чистене Избелване: не избелвайте Сушене: не сушете в сушилня Гладене: гладене 2 точки - Макс 150 ° C Допълнителни инструкции за грижа: изперете с подобни цветове
Мъжки пуловер BMW M MOTORSPORT. Моделът е разработен с дългогодишният партньор на марката BMW Motorsport. Това е нова красива колекция, която предлага възможност за отлично съчетаване на дрехите.
UA Zinger Поло тениска - Under Armour - Byal. Спортни горнища
Последно видяно
Отстъпки 20%, намаления, разпродажба Тениски с качулка, суичъри с качулка за дами - Тенсиките и блузите с качулка, т. нар. „суичъри“, са популярен избор за облекло, поради комфорта им и гъвкавостта. Суичърите са спортна дреха, кежуал и удобни за носене в подобни ситуации. Те обикновено са изработени от дебели или средно дебели материали, меки и удобни за носене. Суичърите се носят върху тениски с дълги или къси ръкави, спортни фланелки, спортни тениски, бодита, тениски без ръкави и т.н. Преди, те предимно се носеха за спортни дейности, защото добре защитават и поддържат тялото топло по време на почивките между дейностите, но сега те са популярни дрехи за ежедневени обстановки. Например, суичърите често се използват за излети в природата, за различни екскурзии и пътувания, за ежедневни разходки в града, когато времето стане малко студено, за отмор с приятелите и семействоте, както и за на училище или университет. Най-популярните и често срещани цветове са сиви, сини, червени, бели и черни, но също така има и суичъри с различни модели и мотиви, щампи и надписи, па дори и с декорации, орнаменти и аксесоари. Тъй като е много удобна дреха, суичъра често се носи и се комбинира добре с други удобни дрехи като джинси, тениски и чорапогащи. Особено препоръчваме суичърите за по-дълги екскурзии и пътувания. Те са удобни, не пречат на движенията, имат джобове за необходимите предмети или за затопляне на ръцете ви и качулка, която също предпазва от студ или вятър. Когато избирате, уверете се, че материалът е с добро качество, за да ви потрае е по-дълго.